Lody Bananowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Lody Bananowe (Banana Split Ice Cream) – Lody są pyszne o każdej porze roku, a najsmaczniejsze są te własnoręcznie robione. Dlatego zapraszam do smacznej zabawy i zrobienia lodów bananowych. Potrzebne nam banany. A co jeszcze? Zobaczcie sami. Zróbcie zakupy i do dzieła.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 371 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Bar Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zupy Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Słodkie Gry