Lody Bananowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Lody Bananowe (Banana Split Ice Cream) – Lody są pyszne o każdej porze roku, a najsmaczniejsze są te własnoręcznie robione. Dlatego zapraszam do smacznej zabawy i zrobienia lodów bananowych. Potrzebne nam banany. A co jeszcze? Zobaczcie sami. Zróbcie zakupy i do dzieła.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 451 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zupy Gry Przepisy Barbie Gry Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Makaron Gry Warzywa Gry Obiad Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Pieczenie