Lodowy Wypas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Wypas – klikaj na ikonki rozmieszczone wokół i wybierz takie rzeczy, które uczynią ten deser wyśmienitym pucharkiem lodów, który mógłby być serwowany w najlepszych restauracjach. Klikaj wielokrotnie na każdą z ikonek, bo po każdym kliknięciu pojawi się nowa rzecz. Skomponuj swój własny deser, zobacz jakie jeszcze dodatki mogą go uatrakcyjnić. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 7 913 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Bar Gry Ciastka Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Lody Gry Torty Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zupy Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie