Lodowy Wypas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Wypas – klikaj na ikonki rozmieszczone wokół i wybierz takie rzeczy, które uczynią ten deser wyśmienitym pucharkiem lodów, który mógłby być serwowany w najlepszych restauracjach. Klikaj wielokrotnie na każdą z ikonek, bo po każdym kliknięciu pojawi się nowa rzecz. Skomponuj swój własny deser, zobacz jakie jeszcze dodatki mogą go uatrakcyjnić. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 7 676 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Lody Gry Ciastka Gry Obiad Gra Deser Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek