Lodowy Rożek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Rożek – kiedy jest ciepło jedyne o czym myślimy to pyszne, chłodne lody. Lody typu rożek to najlepsze co może być, bo oprócz lodów mamy również chrupiący wafelek. Mniam. Pokaż wszystkim jak powinien wyglądaj Twój wymarzony rożek. Dobierz rodzaj lodów, polewę, posypkę, a nawet zmień rodzaj wafelka. Klikaj na ikonki i zobacz co się zmienia. Udanej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 8 495 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Fast Food Barbie Gry Gry Bar Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gra Deser Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Pieczenie