Lodowy Deserek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Deserek (Decorate Ice-cream) – Nic się tak nie sprawdza po obiedzie, na deser jak lody. Wystarczy mała gałka aby osłodzić czas. A wyobraźcie sobie do tego bitą śmietanę, polewę w ulubionym smaku, owoce i posypkę? Ale po co sobie wyobrażać? Sami sobie udekorujcie lodowy deserek wedle woli. Wystarczy przenosić elementy do wybranego wafelka, lub pucharka.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 293 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zupy Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Warzywa Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Fast Food