Lodowy Deserek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Deserek (Decorate Ice-cream) – Nic się tak nie sprawdza po obiedzie, na deser jak lody. Wystarczy mała gałka aby osłodzić czas. A wyobraźcie sobie do tego bitą śmietanę, polewę w ulubionym smaku, owoce i posypkę? Ale po co sobie wyobrażać? Sami sobie udekorujcie lodowy deserek wedle woli. Wystarczy przenosić elementy do wybranego wafelka, lub pucharka.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 379 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Barbie Gry Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zupy Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gra Deser Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Warzywa Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zarabianie Słodkie Gry Gra Ciasto