Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Deserek (Decorate Ice-cream) – Nic się tak nie sprawdza po obiedzie, na deser jak lody. Wystarczy mała gałka aby osłodzić czas. A wyobraźcie sobie do tego bitą śmietanę, polewę w ulubionym smaku, owoce i posypkę? Ale po co sobie wyobrażać? Sami sobie udekorujcie lodowy deserek wedle woli. Wystarczy przenosić elementy do wybranego wafelka, lub pucharka.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 669 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Torty Gry Lody Gry Obiad Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Bar Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gra Deser Gry Hamburgery Gry Owoce Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Kanapki