Lodowy Deserek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Deserek (Decorate Ice-cream) – Nic się tak nie sprawdza po obiedzie, na deser jak lody. Wystarczy mała gałka aby osłodzić czas. A wyobraźcie sobie do tego bitą śmietanę, polewę w ulubionym smaku, owoce i posypkę? Ale po co sobie wyobrażać? Sami sobie udekorujcie lodowy deserek wedle woli. Wystarczy przenosić elementy do wybranego wafelka, lub pucharka.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 081 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Warzywa Gry Zupy Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Przepisy Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Barbie Gry Gry Bar Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Kuchnia