Lodowy Deser Łosia Łasucha - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Deser Łosia Łasucha (Fudgy Ice Cream Cake) – Kiedy człowiekowi zimno, lubi zjeść coś ciepłego i słodkiego. Kiedy gorąco to coś zimnego i słodkiego.  Kiedy Łosiowi łasuchowi jest ciepło i ma chętkę na coś słodkiego to kopytka idą w ruch i tworzy się cudowne, zimne ciasto. Tego ciasta się nie piecze. Je wsadza się do zamrażarki. Ale co się dzieje, zanim Łoś je tam wsadzi? Sprawdź na własne oczy i weź udział w tej słodkiej grze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 034 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Makaron Gry Lody Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Obiad Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Bar Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gra Ciasto Słodkie Gry