Lodowy Deser Łosia Łasucha - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Deser Łosia Łasucha (Fudgy Ice Cream Cake) – Kiedy człowiekowi zimno, lubi zjeść coś ciepłego i słodkiego. Kiedy gorąco to coś zimnego i słodkiego.  Kiedy Łosiowi łasuchowi jest ciepło i ma chętkę na coś słodkiego to kopytka idą w ruch i tworzy się cudowne, zimne ciasto. Tego ciasta się nie piecze. Je wsadza się do zamrażarki. Ale co się dzieje, zanim Łoś je tam wsadzi? Sprawdź na własne oczy i weź udział w tej słodkiej grze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 922 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Torty Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Lody Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gra Ciasto Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Zarabianie