Lodowy Deser Łosia Łasucha | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Deser Łosia Łasucha (Fudgy Ice Cream Cake) – Kiedy człowiekowi zimno, lubi zjeść coś ciepłego i słodkiego. Kiedy gorąco to coś zimnego i słodkiego.  Kiedy Łosiowi łasuchowi jest ciepło i ma chętkę na coś słodkiego to kopytka idą w ruch i tworzy się cudowne, zimne ciasto. Tego ciasta się nie piecze. Je wsadza się do zamrażarki. Ale co się dzieje, zanim Łoś je tam wsadzi? Sprawdź na własne oczy i weź udział w tej słodkiej grze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 544 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Obiad Gry Torty Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Warzywa Gry Lody Gry Bar Gry Owoce Gra Deser