Lodowy Deser Łosia Łasucha - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Deser Łosia Łasucha (Fudgy Ice Cream Cake) – Kiedy człowiekowi zimno, lubi zjeść coś ciepłego i słodkiego. Kiedy gorąco to coś zimnego i słodkiego.  Kiedy Łosiowi łasuchowi jest ciepło i ma chętkę na coś słodkiego to kopytka idą w ruch i tworzy się cudowne, zimne ciasto. Tego ciasta się nie piecze. Je wsadza się do zamrażarki. Ale co się dzieje, zanim Łoś je tam wsadzi? Sprawdź na własne oczy i weź udział w tej słodkiej grze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 627 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zupy Gry Kanapki Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Lody