Lodowy Deser Łosia Łasucha - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Deser Łosia Łasucha (Fudgy Ice Cream Cake) – Kiedy człowiekowi zimno, lubi zjeść coś ciepłego i słodkiego. Kiedy gorąco to coś zimnego i słodkiego.  Kiedy Łosiowi łasuchowi jest ciepło i ma chętkę na coś słodkiego to kopytka idą w ruch i tworzy się cudowne, zimne ciasto. Tego ciasta się nie piecze. Je wsadza się do zamrażarki. Ale co się dzieje, zanim Łoś je tam wsadzi? Sprawdź na własne oczy i weź udział w tej słodkiej grze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 118 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Fast Food Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Torty Gry Śniadanie Gry Lody Gry Bar Gry Owoce Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Warzywa Barbie Gry Gry Przepisy