Lodowy Bukiet - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Bukiet – stwórz smakowity lodowy bukiet z lodów o różnych smakach i dokończ dzieło posypkami, polewami, owocami i innymi dodatkami, których masz pełno pod ręką. Spraw, by twój deser był niepowtarzalny i wyyyyjątkowo pyszny!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 584 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Przepisy Słodkie Gry Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Lody Gry Bar Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Makaron Gry Obiad Gry z Czekoladą Gra Deser Gra Ciasto Gry Warzywa