Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Bukiet – stwórz smakowity lodowy bukiet z lodów o różnych smakach i dokończ dzieło posypkami, polewami, owocami i innymi dodatkami, których masz pełno pod ręką. Spraw, by twój deser był niepowtarzalny i wyyyyjątkowo pyszny!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1241 razy
Zobacz także:
Gry Lody, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Torty Gry Pizza Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Makaron Barbie Gry Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Bar Gry Obiad Gry Przepisy Gry Dekorowanki