Lodowy Bukiet - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Bukiet – stwórz smakowity lodowy bukiet z lodów o różnych smakach i dokończ dzieło posypkami, polewami, owocami i innymi dodatkami, których masz pełno pod ręką. Spraw, by twój deser był niepowtarzalny i wyyyyjątkowo pyszny!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 330 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Bar Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Owoce Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę