Lodowy Bukiet - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Bukiet – stwórz smakowity lodowy bukiet z lodów o różnych smakach i dokończ dzieło posypkami, polewami, owocami i innymi dodatkami, których masz pełno pod ręką. Spraw, by twój deser był niepowtarzalny i wyyyyjątkowo pyszny!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 082 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Przepisy Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Owoce Gra Deser Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Bar Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę