Lodowy Bukiet | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Lodowy Bukiet – stwórz smakowity lodowy bukiet z lodów o różnych smakach i dokończ dzieło posypkami, polewami, owocami i innymi dodatkami, których masz pełno pod ręką. Spraw, by twój deser był niepowtarzalny i wyyyyjątkowo pyszny!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 736 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Obiad Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Warzywa Gry Owoce Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Przepisy Barbie Gry Gra Deser Gry Śniadanie Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Kurczak