Lodówkowy Romans | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza Tessy – oto płomienny romans między panem Marchewką oraz panną Pomidorką, który chcieliby uwieńczyć długim i soczystym pocałunkiem. Pomożesz im spełnić to marzenie? Zrób to jednak tak, by pozostałe produkty w lodówce nie zniszczyły tej wyjątkowej chwili swoimi wścibskimi spojrzeniami. I co najważniejsze – trzymaj zakochanych z dala od śmierdzącej cebuli! Pamiętajcie też o uśpieniu gapiów kliknięciem.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 460 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Przepisy Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Torty Gry Zupy Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Makaron Gry Lody Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Warzywa