Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Tessy – oto płomienny romans między panem Marchewką oraz panną Pomidorką, który chcieliby uwieńczyć długim i soczystym pocałunkiem. Pomożesz im spełnić to marzenie? Zrób to jednak tak, by pozostałe produkty w lodówce nie zniszczyły tej wyjątkowej chwili swoimi wścibskimi spojrzeniami. I co najważniejsze – trzymaj zakochanych z dala od śmierdzącej cebuli! Pamiętajcie też o uśpieniu gapiów kliknięciem.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 931 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Kurczak Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zupy Gry Owoce Gry Pizza Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry z Czekoladą Gra Deser Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Bar