Lodówkowy Romans | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Tessy – oto płomienny romans między panem Marchewką oraz panną Pomidorką, który chcieliby uwieńczyć długim i soczystym pocałunkiem. Pomożesz im spełnić to marzenie? Zrób to jednak tak, by pozostałe produkty w lodówce nie zniszczyły tej wyjątkowej chwili swoimi wścibskimi spojrzeniami. I co najważniejsze – trzymaj zakochanych z dala od śmierdzącej cebuli! Pamiętajcie też o uśpieniu gapiów kliknięciem.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 113 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Deser Gry Makaron Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Lody Gry Kanapki Gry Bar Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Warzywa