Lodówkowy Romans | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Tessy – oto płomienny romans między panem Marchewką oraz panną Pomidorką, który chcieliby uwieńczyć długim i soczystym pocałunkiem. Pomożesz im spełnić to marzenie? Zrób to jednak tak, by pozostałe produkty w lodówce nie zniszczyły tej wyjątkowej chwili swoimi wścibskimi spojrzeniami. I co najważniejsze – trzymaj zakochanych z dala od śmierdzącej cebuli! Pamiętajcie też o uśpieniu gapiów kliknięciem.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 004 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Owoce Gra Deser Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Torty Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Pizza Gry Zupy Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar