Lodówkowy Romans - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pizza Tessy – oto płomienny romans między panem Marchewką oraz panną Pomidorką, który chcieliby uwieńczyć długim i soczystym pocałunkiem. Pomożesz im spełnić to marzenie? Zrób to jednak tak, by pozostałe produkty w lodówce nie zniszczyły tej wyjątkowej chwili swoimi wścibskimi spojrzeniami. I co najważniejsze – trzymaj zakochanych z dala od śmierdzącej cebuli! Pamiętajcie też o uśpieniu gapiów kliknięciem.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 842 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Bar Gry Przepisy Gra Deser Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Lody Gry Makaron Gry Zupy Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Barbie Gry Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę