Lodowe Szaleństwo - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Szaleństwo – Dziewczyny jak myślicie, czy lody można jeść tylko latem? Oczywiście, że nie! To właśnie zimą powinniśmy hartować nasze gardła tymi pysznościami. Wybierzcie postać, z którą przeniesiecie się do fabryki lodów. W prawym, górnym rogu ekranu gry pojawia się wzór deseru lodowego, Wasze zadanie to zrobić identyczny. Klikajcie na dodatki, uważajcie na prawidłową kolejność. Kiedy lód będzie gotowy kliknijcie „done” – napis w prawym, dolnym rogu.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 805 razy
Zobacz także:
Gry Lody, ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Bar Gry Lody Gry Kanapki Gry Owoce Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Makaron Barbie Gry Gry Torty Gry Śniadanie