Lodowe Szaleństwo | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Szaleństwo – Dziewczyny jak myślicie, czy lody można jeść tylko latem? Oczywiście, że nie! To właśnie zimą powinniśmy hartować nasze gardła tymi pysznościami. Wybierzcie postać, z którą przeniesiecie się do fabryki lodów. W prawym, górnym rogu ekranu gry pojawia się wzór deseru lodowego, Wasze zadanie to zrobić identyczny. Klikajcie na dodatki, uważajcie na prawidłową kolejność. Kiedy lód będzie gotowy kliknijcie „done” – napis w prawym, dolnym rogu.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 775 razy
Zobacz także:
Gry Lody, ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Pieczenie Gra Deser Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Obiad Gry Kurczak Gry Lody Barbie Gry Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Przepisy