Lodowe Szaleństwo | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Szaleństwo – Dziewczyny jak myślicie, czy lody można jeść tylko latem? Oczywiście, że nie! To właśnie zimą powinniśmy hartować nasze gardła tymi pysznościami. Wybierzcie postać, z którą przeniesiecie się do fabryki lodów. W prawym, górnym rogu ekranu gry pojawia się wzór deseru lodowego, Wasze zadanie to zrobić identyczny. Klikajcie na dodatki, uważajcie na prawidłową kolejność. Kiedy lód będzie gotowy kliknijcie „done” – napis w prawym, dolnym rogu.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 139 razy
Zobacz także:
Gry Lody, ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Lody Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Kanapki Słodkie Gry Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie