Lodowe Szaleństwo - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Szaleństwo – Dziewczyny jak myślicie, czy lody można jeść tylko latem? Oczywiście, że nie! To właśnie zimą powinniśmy hartować nasze gardła tymi pysznościami. Wybierzcie postać, z którą przeniesiecie się do fabryki lodów. W prawym, górnym rogu ekranu gry pojawia się wzór deseru lodowego, Wasze zadanie to zrobić identyczny. Klikajcie na dodatki, uważajcie na prawidłową kolejność. Kiedy lód będzie gotowy kliknijcie „done” – napis w prawym, dolnym rogu.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 672 razy
Zobacz także:
Gry Lody, ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Lody Gry Kuchnia Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Kanapki