Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Koktajl Sary – Sara zaprasza Was do zrobienia z nią lodowych ptysiów, które szybko staną się Waszym ulubionym deserem. Przygotuj sobie wszystkie produkty i naczynia i weź się do pracy. Najpierw zrobicie wspólnie ciasto ptysiowe. Oczywiście Sara wszystko Ci pokaże, więc nie obawiaj się, że coś się nie uda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 773 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Lody Gry Obiad Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Barbie Gry Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Torty