Lodowe Ptysie Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Koktajl Sary – Sara zaprasza Was do zrobienia z nią lodowych ptysiów, które szybko staną się Waszym ulubionym deserem. Przygotuj sobie wszystkie produkty i naczynia i weź się do pracy. Najpierw zrobicie wspólnie ciasto ptysiowe. Oczywiście Sara wszystko Ci pokaże, więc nie obawiaj się, że coś się nie uda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 259 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Torty Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Lody Gry Bar Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Barbie Gry Gry Dekorowanki