Lodowe Ptysie Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Koktajl Sary – Sara zaprasza Was do zrobienia z nią lodowych ptysiów, które szybko staną się Waszym ulubionym deserem. Przygotuj sobie wszystkie produkty i naczynia i weź się do pracy. Najpierw zrobicie wspólnie ciasto ptysiowe. Oczywiście Sara wszystko Ci pokaże, więc nie obawiaj się, że coś się nie uda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 526 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Kanapki Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Bar Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zupy Gry Torty Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę