Lodowe Ptysie Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Koktajl Sary – Sara zaprasza Was do zrobienia z nią lodowych ptysiów, które szybko staną się Waszym ulubionym deserem. Przygotuj sobie wszystkie produkty i naczynia i weź się do pracy. Najpierw zrobicie wspólnie ciasto ptysiowe. Oczywiście Sara wszystko Ci pokaże, więc nie obawiaj się, że coś się nie uda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 191 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Lody Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Kanapki Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Makaron Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zupy