Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Koktajl Sary – Sara zaprasza Was do zrobienia z nią lodowych ptysiów, które szybko staną się Waszym ulubionym deserem. Przygotuj sobie wszystkie produkty i naczynia i weź się do pracy. Najpierw zrobicie wspólnie ciasto ptysiowe. Oczywiście Sara wszystko Ci pokaże, więc nie obawiaj się, że coś się nie uda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 3900 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Kuchnia Gra Deser Gry Przepisy Gry Obiad Gra Ciasto Gry Kurczak Barbie Gry Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Owoce Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Lody