Lodowe Ptysie Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Koktajl Sary – Sara zaprasza Was do zrobienia z nią lodowych ptysiów, które szybko staną się Waszym ulubionym deserem. Przygotuj sobie wszystkie produkty i naczynia i weź się do pracy. Najpierw zrobicie wspólnie ciasto ptysiowe. Oczywiście Sara wszystko Ci pokaże, więc nie obawiaj się, że coś się nie uda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 031 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Owoce Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Bar Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zupy Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Torty Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Fast Food