Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Koktajl Sary – Sara zaprasza Was do zrobienia z nią lodowych ptysiów, które szybko staną się Waszym ulubionym deserem. Przygotuj sobie wszystkie produkty i naczynia i weź się do pracy. Najpierw zrobicie wspólnie ciasto ptysiowe. Oczywiście Sara wszystko Ci pokaże, więc nie obawiaj się, że coś się nie uda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 537 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Owoce Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Bar Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gra Deser Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Makaron Gry Hamburgery