Lodowe Ptysie Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Koktajl Sary – Sara zaprasza Was do zrobienia z nią lodowych ptysiów, które szybko staną się Waszym ulubionym deserem. Przygotuj sobie wszystkie produkty i naczynia i weź się do pracy. Najpierw zrobicie wspólnie ciasto ptysiowe. Oczywiście Sara wszystko Ci pokaże, więc nie obawiaj się, że coś się nie uda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 968 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Bar Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zupy Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gra Deser Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Makaron Gry z Czekoladą