Lodowe Ptysie Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Koktajl Sary – Sara zaprasza Was do zrobienia z nią lodowych ptysiów, które szybko staną się Waszym ulubionym deserem. Przygotuj sobie wszystkie produkty i naczynia i weź się do pracy. Najpierw zrobicie wspólnie ciasto ptysiowe. Oczywiście Sara wszystko Ci pokaże, więc nie obawiaj się, że coś się nie uda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 6 957 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Przepisy Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Warzywa Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Bar Gra Deser Gry Śniadanie Gry Torty Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Obiad Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek