Lodowe Ptysie Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Koktajl Sary – Sara zaprasza Was do zrobienia z nią lodowych ptysiów, które szybko staną się Waszym ulubionym deserem. Przygotuj sobie wszystkie produkty i naczynia i weź się do pracy. Najpierw zrobicie wspólnie ciasto ptysiowe. Oczywiście Sara wszystko Ci pokaże, więc nie obawiaj się, że coś się nie uda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 6 590 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Obiad Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Lody Gra Ciasto Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Torty Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Kurczak