Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Owocowy Koktajl Sary – Sara zaprasza Was do zrobienia z nią lodowych ptysiów, które szybko staną się Waszym ulubionym deserem. Przygotuj sobie wszystkie produkty i naczynia i weź się do pracy. Najpierw zrobicie wspólnie ciasto ptysiowe. Oczywiście Sara wszystko Ci pokaże, więc nie obawiaj się, że coś się nie uda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4286 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kanapki Barbie Gry Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Bar Gra Ciasto Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Obiad Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Warzywa Gry Lody Gry Pizza Gry Makaron Gry Zrób To Sam