Lodowe Memory - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Memory – Fajna gra typu memory, która polepszy Waszą pamięć i koncentrację. Musicie w niej odsłaniać obrazki i zapamiętać ich położenie, by później odnaleźć pary takich samych rysunków. Motywem przewodnim gry są lody oraz desery lodowe, więc jest idealna zwłaszcza w jakieś upalne dni. Życzymy chłodnej zabawy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 265 razy
Zobacz także:
Gry Lody, ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Lody Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gra Ciasto