Lodowe Memory | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Memory – Fajna gra typu memory, która polepszy Waszą pamięć i koncentrację. Musicie w niej odsłaniać obrazki i zapamiętać ich położenie, by później odnaleźć pary takich samych rysunków. Motywem przewodnim gry są lody oraz desery lodowe, więc jest idealna zwłaszcza w jakieś upalne dni. Życzymy chłodnej zabawy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 432 razy
Zobacz także:
Gry Lody, ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gra Deser Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Obiad Gry Owoce Gry Makaron Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Warzywa Słodkie Gry