Lodowe Memory - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Memory – Fajna gra typu memory, która polepszy Waszą pamięć i koncentrację. Musicie w niej odsłaniać obrazki i zapamiętać ich położenie, by później odnaleźć pary takich samych rysunków. Motywem przewodnim gry są lody oraz desery lodowe, więc jest idealna zwłaszcza w jakieś upalne dni. Życzymy chłodnej zabawy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 881 razy
Zobacz także:
Gry Lody, ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Obiad Barbie Gry Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Torty Gry Kurczak Gry Lody Gry Przepisy Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Makaron Gra Deser Gra Ciasto