Lodowe Markizy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Markizy (Cooking Frenzy Churro Ice Cream Sandwich) – Jeśli wychodzicie z założenia, że lodów nigdy nie jest za dużo to poznajcie nową wersję ich podania. Może ona podbije wasze serca. A do tego Shake. Też zimniutki i słodki.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 589 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Bar Gry Pizza Gry Torty Słodkie Gry Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Przepisy Barbie Gry Gry Makaron Gra Deser Gry Obiad Gry Lody Gry Hamburgery