Lodowe Markizy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Markizy (Cooking Frenzy Churro Ice Cream Sandwich) – Jeśli wychodzicie z założenia, że lodów nigdy nie jest za dużo to poznajcie nową wersję ich podania. Może ona podbije wasze serca. A do tego Shake. Też zimniutki i słodki.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 372 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Lody Gry Kurczak Gry Zupy Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Przepisy Barbie Gry Gry Bar Gra Deser Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Kuchnia