Lodowe Markizy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Markizy (Cooking Frenzy Churro Ice Cream Sandwich) – Jeśli wychodzicie z założenia, że lodów nigdy nie jest za dużo to poznajcie nową wersję ich podania. Może ona podbije wasze serca. A do tego Shake. Też zimniutki i słodki.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 596 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Bar Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Torty Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Lody