Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Markizy (Cooking Frenzy Churro Ice Cream Sandwich) – Jeśli wychodzicie z założenia, że lodów nigdy nie jest za dużo to poznajcie nową wersję ich podania. Może ona podbije wasze serca. A do tego Shake. Też zimniutki i słodki.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 276 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Warzywa Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Torty Gra Deser Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Zrób To Sam