Lodowe Markizy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Markizy (Cooking Frenzy Churro Ice Cream Sandwich) – Jeśli wychodzicie z założenia, że lodów nigdy nie jest za dużo to poznajcie nową wersję ich podania. Może ona podbije wasze serca. A do tego Shake. Też zimniutki i słodki.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 830 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Lody Gry Bar Gry Makaron Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Deser Gotowanie z Sarą