Lodowe Ciasto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Ciasto – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a dzięki tej współpracy z pomocną rączką stworzysz ciasto o smaku czekoladowym, które będzie przypominało lody! Przesypuj i przelewaj składniki z mniejszych miseczek do dużej misy. Przeciągaj je myszką, a jeśli będzie trzeba przeprowadź kursor myszki po strzałce, aby zamieszać. Powodzenia i udanego ciasta!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 33)
Grano już: 9 342 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Lody Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Torty Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zupy Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Barbie Gry Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Owoce