Lodowe Ciasto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Ciasto – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a dzięki tej współpracy z pomocną rączką stworzysz ciasto o smaku czekoladowym, które będzie przypominało lody! Przesypuj i przelewaj składniki z mniejszych miseczek do dużej misy. Przeciągaj je myszką, a jeśli będzie trzeba przeprowadź kursor myszki po strzałce, aby zamieszać. Powodzenia i udanego ciasta!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 33)
Grano już: 9 169 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Lody Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Torty Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Makaron Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Bar Gry Owoce Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kanapki