Lodowe Ciasto Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Ciasto Sary – Sara przygotowała coś specjalnego dla wszystkich miłośników lodów. Tym razem pokaże Wam jak zrobić prawdziwe lodowe ciasto, które można zjeść w upalny dzień, a już na pewno świetnie sprawdzi się w Dzień Dziecka. Wyszukajcie składniki w kuchni i ustawcie je na stole, a następnie postępujcie zgodnie z instrukcjami. Wspaniałe pojawi się ciasto raz dwa!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 7 743 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zupy Gry Torty Gry Makaron Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Lody Gry Owoce Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gra Deser Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Kurczak