Lodowe Ciasto Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Ciasto Sary – Sara przygotowała coś specjalnego dla wszystkich miłośników lodów. Tym razem pokaże Wam jak zrobić prawdziwe lodowe ciasto, które można zjeść w upalny dzień, a już na pewno świetnie sprawdzi się w Dzień Dziecka. Wyszukajcie składniki w kuchni i ustawcie je na stole, a następnie postępujcie zgodnie z instrukcjami. Wspaniałe pojawi się ciasto raz dwa!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 7 152 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Bar Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Makaron Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Torty Gry Warzywa Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Kanapki Gra Deser