Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Ciasto Sary – Sara przygotowała coś specjalnego dla wszystkich miłośników lodów. Tym razem pokaże Wam jak zrobić prawdziwe lodowe ciasto, które można zjeść w upalny dzień, a już na pewno świetnie sprawdzi się w Dzień Dziecka. Wyszukajcie składniki w kuchni i ustawcie je na stole, a następnie postępujcie zgodnie z instrukcjami. Wspaniałe pojawi się ciasto raz dwa!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 21)
Grano już: 9 187 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Torty Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Obiad Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Włoska Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Zrób To Sam