Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Ciasto Sary – Sara przygotowała coś specjalnego dla wszystkich miłośników lodów. Tym razem pokaże Wam jak zrobić prawdziwe lodowe ciasto, które można zjeść w upalny dzień, a już na pewno świetnie sprawdzi się w Dzień Dziecka. Wyszukajcie składniki w kuchni i ustawcie je na stole, a następnie postępujcie zgodnie z instrukcjami. Wspaniałe pojawi się ciasto raz dwa!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 5944 razy
Zobacz także:
Gry Lody, , , , , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Bar Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Pizza Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gra Deser Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gra Ciasto Barbie Gry