Lodowe Ciasto Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Ciasto Sary – Sara przygotowała coś specjalnego dla wszystkich miłośników lodów. Tym razem pokaże Wam jak zrobić prawdziwe lodowe ciasto, które można zjeść w upalny dzień, a już na pewno świetnie sprawdzi się w Dzień Dziecka. Wyszukajcie składniki w kuchni i ustawcie je na stole, a następnie postępujcie zgodnie z instrukcjami. Wspaniałe pojawi się ciasto raz dwa!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 25)
Grano już: 12 511 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Obiad Gry Makaron Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zarabianie Barbie Gry Gra Ciasto Gry Lody Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gra Deser Gry Przepisy Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Zupy Słodkie Gry