Lodowe Ciasto Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Ciasto Sary – Sara przygotowała coś specjalnego dla wszystkich miłośników lodów. Tym razem pokaże Wam jak zrobić prawdziwe lodowe ciasto, które można zjeść w upalny dzień, a już na pewno świetnie sprawdzi się w Dzień Dziecka. Wyszukajcie składniki w kuchni i ustawcie je na stole, a następnie postępujcie zgodnie z instrukcjami. Wspaniałe pojawi się ciasto raz dwa!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 25)
Grano już: 11 960 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Kuchnia Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Bar Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Makaron Gry Torty Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie