Lodowe Ciasto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Ciasto (Crasshopper Ice Cream Pie) – Na szczęście lody można jeść cały rok a nie tylko w lato. Można także zastosować je do różnego rodzaju deserów. Zobaczcie nowy pomysł na orzeźwiający deser. Przygotujcie go zgodnie z instrukcją, nie pomijając ani jednego z kroków. To warunek kulinarnego sukcesu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 677 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Lody Gra Deser Gry Makaron Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Warzywa