Lodowe Ciasto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Lodowe Ciasto (Crasshopper Ice Cream Pie) – Na szczęście lody można jeść cały rok a nie tylko w lato. Można także zastosować je do różnego rodzaju deserów. Zobaczcie nowy pomysł na orzeźwiający deser. Przygotujcie go zgodnie z instrukcją, nie pomijając ani jednego z kroków. To warunek kulinarnego sukcesu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 409 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Owoce Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Torty Gry Hamburgery Gra Deser Gry Makaron Gry Zarabianie