Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Lodowa Kanapka – Lodowa kanapka to deser, który możecie szybko przygotować i to nie tylko w naszej grze, ale i u siebie w domu. Na początku wybierz kształt wafelka, który stworzy Waszą lodową kanapkę. Teraz czas na środek – zastanówcie się jakie są Wasze ulubione lody i wybierzcie je spośród dostępnych. Udekorujcie jeszcze swój deser posypkami i innymi pysznościami i gotowe!

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2160 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gra Deser Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Makaron Gry Bar Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Obiad Gry Torty Gry Fast Food