Lodowa Kanapka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Lodowa Kanapka – Lodowa kanapka to deser, który możecie szybko przygotować i to nie tylko w naszej grze, ale i u siebie w domu. Na początku wybierz kształt wafelka, który stworzy Waszą lodową kanapkę. Teraz czas na środek – zastanówcie się jakie są Wasze ulubione lody i wybierzcie je spośród dostępnych. Udekorujcie jeszcze swój deser posypkami i innymi pysznościami i gotowe!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 634 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Obiad Gry Makaron Gry Kanapki Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Słodkie Gry Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Owoce Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Lody Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Torty