Lodowa Kanapka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Lodowa Kanapka – Lodowa kanapka to deser, który możecie szybko przygotować i to nie tylko w naszej grze, ale i u siebie w domu. Na początku wybierz kształt wafelka, który stworzy Waszą lodową kanapkę. Teraz czas na środek – zastanówcie się jakie są Wasze ulubione lody i wybierzcie je spośród dostępnych. Udekorujcie jeszcze swój deser posypkami i innymi pysznościami i gotowe!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 862 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Owoce Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Lody Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gra Deser Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Kanapki Gry Hamburgery