Lodowa Kanapka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Lodowa Kanapka – Lodowa kanapka to deser, który możecie szybko przygotować i to nie tylko w naszej grze, ale i u siebie w domu. Na początku wybierz kształt wafelka, który stworzy Waszą lodową kanapkę. Teraz czas na środek – zastanówcie się jakie są Wasze ulubione lody i wybierzcie je spośród dostępnych. Udekorujcie jeszcze swój deser posypkami i innymi pysznościami i gotowe!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 964 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zupy Gry Przepisy Gry Obiad Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Torty Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Warzywa Gry Kurczak Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą