Lisa i Roladki Rybne | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Lisa i Roladki Rybne – Lisa uczy jak przyrządzić dania serwowane w restauracjach. Dziś pokaże wam sposób przygotowywania słynnych już roladek rybnych ze szparagami i szczypiorkiem. Pokrójcie składniki, zawińcie, usmażcie i gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 638 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Makaron Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Lody Gry Kanapki Gry Owoce Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gra Deser Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy