Lisa i Roladki Rybne | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Lisa i Roladki Rybne – Lisa uczy jak przyrządzić dania serwowane w restauracjach. Dziś pokaże wam sposób przygotowywania słynnych już roladek rybnych ze szparagami i szczypiorkiem. Pokrójcie składniki, zawińcie, usmażcie i gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 862 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Pizza Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Bar Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Słodkie Gry Gra Deser Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Warzywa