Lisa i Roladki Rybne | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Lisa i Roladki Rybne – Lisa uczy jak przyrządzić dania serwowane w restauracjach. Dziś pokaże wam sposób przygotowywania słynnych już roladek rybnych ze szparagami i szczypiorkiem. Pokrójcie składniki, zawińcie, usmażcie i gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 732 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Owoce Gry Pizza Gry Zupy Gry Torty Gry Przepisy Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Śniadanie