Lisa i Roladki Rybne - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Lisa i Roladki Rybne – Lisa uczy jak przyrządzić dania serwowane w restauracjach. Dziś pokaże wam sposób przygotowywania słynnych już roladek rybnych ze szparagami i szczypiorkiem. Pokrójcie składniki, zawińcie, usmażcie i gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 696 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Torty Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Przepisy Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Makaron Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zupy