Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Lisa i Roladki Rybne – Lisa uczy jak przyrządzić dania serwowane w restauracjach. Dziś pokaże wam sposób przygotowywania słynnych już roladek rybnych ze szparagami i szczypiorkiem. Pokrójcie składniki, zawińcie, usmażcie i gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1133 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Owoce Gra Deser Gry Lody Gry Przepisy Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Torty Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Pizza Gry Obiad