Lightning Mcqueen Cupcakes - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Lightning Mcqueen Cupcakes – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie i postępuj zgodnie z nimi. pomocna rączka pokazuje po jaki produkt należy sięgnąć, aby wykonać perfekcyjne ciasto na babeczki. Zobaczcie jak łatwo to zrobić. Oczywiście przez cały proces powstawania babeczek asystował Wam będzie na każdej misce sam Mcqueen! Z nim zrobicie ten pyszny deser ekspresowo, bo to przecież najszybsze auto z filmu „Auta”.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 814 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Lody Gry Fast Food Gry Obiad Gry Warzywa Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Bar Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Torty Gry Zupy Barbie Gry Gry Kuchnia