Lightning Mcqueen Cupcakes | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Lightning Mcqueen Cupcakes – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie i postępuj zgodnie z nimi. pomocna rączka pokazuje po jaki produkt należy sięgnąć, aby wykonać perfekcyjne ciasto na babeczki. Zobaczcie jak łatwo to zrobić. Oczywiście przez cały proces powstawania babeczek asystował Wam będzie na każdej misce sam Mcqueen! Z nim zrobicie ten pyszny deser ekspresowo, bo to przecież najszybsze auto z filmu „Auta”.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 6 406 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Lody Gry Kanapki Gry Bar Gry Ciastka Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Obiad Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zupy Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Torty Gry Owoce Gry Przepisy Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę