Lightning Mcqueen Cupcakes - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Lightning Mcqueen Cupcakes – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie i postępuj zgodnie z nimi. pomocna rączka pokazuje po jaki produkt należy sięgnąć, aby wykonać perfekcyjne ciasto na babeczki. Zobaczcie jak łatwo to zrobić. Oczywiście przez cały proces powstawania babeczek asystował Wam będzie na każdej misce sam Mcqueen! Z nim zrobicie ten pyszny deser ekspresowo, bo to przecież najszybsze auto z filmu „Auta”.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 917 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Makaron Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zupy Gry Torty Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Fast Food Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Obiad Gry Ciastka Gry Kuchnia