Lightning Mcqueen Cupcakes - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Lightning Mcqueen Cupcakes – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie i postępuj zgodnie z nimi. pomocna rączka pokazuje po jaki produkt należy sięgnąć, aby wykonać perfekcyjne ciasto na babeczki. Zobaczcie jak łatwo to zrobić. Oczywiście przez cały proces powstawania babeczek asystował Wam będzie na każdej misce sam Mcqueen! Z nim zrobicie ten pyszny deser ekspresowo, bo to przecież najszybsze auto z filmu „Auta”.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 7 111 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Śniadanie Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Torty Gry Owoce Słodkie Gry Gra Deser Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Kurczak Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Makaron