Letnie Smoothie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Letnie Smoothie – w tej grze macie dwie opcje przechodzenia, albo ‚challenge mode’ – w tym trybie widzicie jaki napój stworzył Toto i Waszym zadaniem jest zrobienie dokładnie takiego samego, a więc jest to wyzwanie, albo ‚free mode’ – gdzie przygotowujemy napój według własnego pomysłu i uznania. Fioletowymi strzałkami zmieniamy elementy, a klikając na pucharek na środku ekranu gry, możemy zmieniać zawartość naczynia. Udanej zabawy i powodzenia! Czas zrobić pyszne, chłodne koktajle.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 5 305 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Bar Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Barbie Gry Gry Kanapki Gra Deser Gry Owoce Gry Ciastka Gry Lody Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Warzywa