Letnie Smoothie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Letnie Smoothie – w tej grze macie dwie opcje przechodzenia, albo ‚challenge mode’ – w tym trybie widzicie jaki napój stworzył Toto i Waszym zadaniem jest zrobienie dokładnie takiego samego, a więc jest to wyzwanie, albo ‚free mode’ – gdzie przygotowujemy napój według własnego pomysłu i uznania. Fioletowymi strzałkami zmieniamy elementy, a klikając na pucharek na środku ekranu gry, możemy zmieniać zawartość naczynia. Udanej zabawy i powodzenia! Czas zrobić pyszne, chłodne koktajle.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 5 553 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Torty Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Ciastka Barbie Gry Gry Owoce Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gra Deser Gry z Czekoladą