Letnie Smoothie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Letnie Smoothie – w tej grze macie dwie opcje przechodzenia, albo ‚challenge mode’ – w tym trybie widzicie jaki napój stworzył Toto i Waszym zadaniem jest zrobienie dokładnie takiego samego, a więc jest to wyzwanie, albo ‚free mode’ – gdzie przygotowujemy napój według własnego pomysłu i uznania. Fioletowymi strzałkami zmieniamy elementy, a klikając na pucharek na środku ekranu gry, możemy zmieniać zawartość naczynia. Udanej zabawy i powodzenia! Czas zrobić pyszne, chłodne koktajle.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 5 669 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Bar Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Kurczak Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Torty Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Zręcznościowe