Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Letnie Ciasto – aby zrobić idealne letnie ciasto wcale nie musicie brudzić całej kuchni. Wystarczy kliknąć w ikonki, które znajdują się na planszy i wybrać najładniejsze elementy. Smacznego!

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1523 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Torty Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Makaron Gry Bar Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gra Deser Gra Ciasto Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Przepisy