Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Letnie Ciasto – aby zrobić idealne letnie ciasto wcale nie musicie brudzić całej kuchni. Wystarczy kliknąć w ikonki, które znajdują się na planszy i wybrać najładniejsze elementy. Smacznego!

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1617 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gra Deser Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Owoce Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Torty Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Lody Gry Dekorowanki Barbie Gry Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Obiad