Letnie Ciasto | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Letnie Ciasto – aby zrobić idealne letnie ciasto wcale nie musicie brudzić całej kuchni. Wystarczy kliknąć w ikonki, które znajdują się na planszy i wybrać najładniejsze elementy. Smacznego!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 149 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Śniadanie Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Makaron Słodkie Gry Gry Owoce Gra Deser Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Torty Gry Pieczenie Gry Pizza