Letnie Ciasto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Letnie Ciasto – aby zrobić idealne letnie ciasto wcale nie musicie brudzić całej kuchni. Wystarczy kliknąć w ikonki, które znajdują się na planszy i wybrać najładniejsze elementy. Smacznego!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 061 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Obiad Gry Bar Gry Torty Gry Kanapki Gra Deser Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zupy Barbie Gry Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek