Letnia Sałatka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Letnia Sałatka – pomóż Melissie przygotować pyszną sałatkę dla jej chłopaka. Na ciepłe dni najlepsza jest lekka sałatka z bagietką. Wykonuj instrukcje i poznaj przepis. Zobaczysz jak łatwo przygotować podobną sałatkę w domu. Pamiętaj, że gra jest na czas, więc przy okazji poznania super przepisu możesz też świetnie się bawić. Klikaj na produkty, aby je posiekać. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 6 050 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Obiad Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Deser Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Torty Gry Bar Gry Przepisy Gry Lody Gra Ciasto Gry Zupy Gry Owoce Gry Pieczenie