Leśny Sklepik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Leśny Sklepik – jesteś bardzo ważną osobą w tym lesie. Masz stoisko ze świeżymi owocami i obsługujesz zwierzaki, które przychodzą przekąsić coś dobrego. Obok ich głowy pojawiają się te owoce, które chciałyby zjeść. Znajdź je na swoim blacie i kliknij na nie, aby pojawiły się na tacy, a potem podaj tacę odpowiedniemu zwierzakowi. Zarobisz pieniądze, a zwierzak będzie zadowolony. Pamiętaj, że zwierzęta też mają jakiś poziom cierpliwości i zbyt długo nie będą czekać. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 109 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Kurczak Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Lody Gry Bar Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Torty Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zupy Gry Dekorowanki