Leśny Sklepik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Leśny Sklepik – jesteś bardzo ważną osobą w tym lesie. Masz stoisko ze świeżymi owocami i obsługujesz zwierzaki, które przychodzą przekąsić coś dobrego. Obok ich głowy pojawiają się te owoce, które chciałyby zjeść. Znajdź je na swoim blacie i kliknij na nie, aby pojawiły się na tacy, a potem podaj tacę odpowiedniemu zwierzakowi. Zarobisz pieniądze, a zwierzak będzie zadowolony. Pamiętaj, że zwierzęta też mają jakiś poziom cierpliwości i zbyt długo nie będą czekać. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 064 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Obiad Słodkie Gry Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Torty