Leśny Sklepik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Leśny Sklepik – jesteś bardzo ważną osobą w tym lesie. Masz stoisko ze świeżymi owocami i obsługujesz zwierzaki, które przychodzą przekąsić coś dobrego. Obok ich głowy pojawiają się te owoce, które chciałyby zjeść. Znajdź je na swoim blacie i kliknij na nie, aby pojawiły się na tacy, a potem podaj tacę odpowiedniemu zwierzakowi. Zarobisz pieniądze, a zwierzak będzie zadowolony. Pamiętaj, że zwierzęta też mają jakiś poziom cierpliwości i zbyt długo nie będą czekać. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 841 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Lody Barbie Gry Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zupy Gry Owoce Słodkie Gry Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kurczak