Leśny Sklepik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Leśny Sklepik – jesteś bardzo ważną osobą w tym lesie. Masz stoisko ze świeżymi owocami i obsługujesz zwierzaki, które przychodzą przekąsić coś dobrego. Obok ich głowy pojawiają się te owoce, które chciałyby zjeść. Znajdź je na swoim blacie i kliknij na nie, aby pojawiły się na tacy, a potem podaj tacę odpowiedniemu zwierzakowi. Zarobisz pieniądze, a zwierzak będzie zadowolony. Pamiętaj, że zwierzęta też mają jakiś poziom cierpliwości i zbyt długo nie będą czekać. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 967 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zupy Gry Lody Gra Deser Gry z Czekoladą Barbie Gry Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar