Lasagna Palce Lizać - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Lasagna Palce Lizać – wykonuj krok po kroku przepis na pyszną, domową lasagne. Zobacz jak łatwo zrobić ją u siebie w domu. Za każdą wykonaną czynność otrzymasz punkty.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 635 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gra Deser Gry Bar Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Lody Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Torty Gry Obiad Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Owoce Gry Pieczenie