Łapanie Indyka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Łapanie Indyka – indyki uciekły ze swoich klatek i biegają wkoło jak szalone. Twoim zadaniem jest złapać jak najwięcej indyków się da i umieścić je w ciężarówce. Masz tylko dwie minuty na to zadanie. Złap indyka i przeciągnij go do samochodu. Każdy indyk jest wart 5 $. Kupuj ziarna lub tabletki usypiające, aby zająć czymś indyki i łatwiej sobie z nimi poradzić. Aby użyć takiej dodatkowej rzeczy, połóż ją na podłodze i poczekaj aż indyk i zauważy. Naciśnij P aby zapauzować grę i chwilę odetchnąć.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 7 802 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Fast Food Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Makaron Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Zupy Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Lody Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Owoce Gry Torty Gry Przepisy Gry Kuchnia