Łapanie Indyka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Łapanie Indyka – indyki uciekły ze swoich klatek i biegają wkoło jak szalone. Twoim zadaniem jest złapać jak najwięcej indyków się da i umieścić je w ciężarówce. Masz tylko dwie minuty na to zadanie. Złap indyka i przeciągnij go do samochodu. Każdy indyk jest wart 5 $. Kupuj ziarna lub tabletki usypiające, aby zająć czymś indyki i łatwiej sobie z nimi poradzić. Aby użyć takiej dodatkowej rzeczy, połóż ją na podłodze i poczekaj aż indyk i zauważy. Naciśnij P aby zapauzować grę i chwilę odetchnąć.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 7 262 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Bar Gry Kanapki Gry Owoce Gry Fast Food Gra Deser Gry Śniadanie Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Lody Słodkie Gry