Łapanie Indyka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Łapanie Indyka – indyki uciekły ze swoich klatek i biegają wkoło jak szalone. Twoim zadaniem jest złapać jak najwięcej indyków się da i umieścić je w ciężarówce. Masz tylko dwie minuty na to zadanie. Złap indyka i przeciągnij go do samochodu. Każdy indyk jest wart 5 $. Kupuj ziarna lub tabletki usypiające, aby zająć czymś indyki i łatwiej sobie z nimi poradzić. Aby użyć takiej dodatkowej rzeczy, połóż ją na podłodze i poczekaj aż indyk i zauważy. Naciśnij P aby zapauzować grę i chwilę odetchnąć.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 7 498 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zupy Barbie Gry Gry Kurczak Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Lody Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gra Deser Gry Śniadanie Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe