Łapanie Indyka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Łapanie Indyka – indyki uciekły ze swoich klatek i biegają wkoło jak szalone. Twoim zadaniem jest złapać jak najwięcej indyków się da i umieścić je w ciężarówce. Masz tylko dwie minuty na to zadanie. Złap indyka i przeciągnij go do samochodu. Każdy indyk jest wart 5 $. Kupuj ziarna lub tabletki usypiające, aby zająć czymś indyki i łatwiej sobie z nimi poradzić. Aby użyć takiej dodatkowej rzeczy, połóż ją na podłodze i poczekaj aż indyk i zauważy. Naciśnij P aby zapauzować grę i chwilę odetchnąć.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 7 407 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Fast Food Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Makaron Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Lody Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Zupy