Kwietniowe Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kwietniowe Babeczki (April Showers Cupcakes) – „Kwiecień, plecień bo przeplata, trochę zimy, trochę lata” i coś w tym jest. A czasem zaszczyci nas ulewą prosto z nieba. I co wtedy robić ze sobą? Najlepiej robić coś, co zajmie trochę czasu, zmusi do uruchomienia szarych komórek a na końcu wynagrodzi nasz trud jakąś słodkością? Czyli najlepiej upiec coś słodkiego. Babeczki mogą uratować każdy dzień, nawet kwietniowo-deszczowy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 497 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Owoce Gry Makaron Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Kanapki Gry Torty Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Lody Gry Warzywa Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry z Czekoladą