Kwadratowa Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kwadratowa Pizza – pizza w kształcie kwadratu kojarzy się z typową domową pizzą. Tradycyjna, na grubym cieście ze składnikami jakie tylko chcemy lub jakie mamy akurat w lodówce. Klikaj na ikonki i wybieraj składniki do swojej pizzy. zrób taką jaką lubisz najbardziej. Paprykową, a może pieczarkową?

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 069 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Makaron Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Owoce Gry Lody Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Zupy Gry Pizza