Kwadratowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kwadratowa Pizza – pizza w kształcie kwadratu kojarzy się z typową domową pizzą. Tradycyjna, na grubym cieście ze składnikami jakie tylko chcemy lub jakie mamy akurat w lodówce. Klikaj na ikonki i wybieraj składniki do swojej pizzy. zrób taką jaką lubisz najbardziej. Paprykową, a może pieczarkową?

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 059 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Bar Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Torty Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Kurczak Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zupy Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gra Deser Barbie Gry Gry Makaron