Kwadratowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kwadratowa Pizza – pizza w kształcie kwadratu kojarzy się z typową domową pizzą. Tradycyjna, na grubym cieście ze składnikami jakie tylko chcemy lub jakie mamy akurat w lodówce. Klikaj na ikonki i wybieraj składniki do swojej pizzy. zrób taką jaką lubisz najbardziej. Paprykową, a może pieczarkową?

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 487 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gra Deser Słodkie Gry Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Fast Food Gry Makaron Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Warzywa Gotowanie z Sarą