Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kurczakowe Casserole – przygotuj pyszne danie, które może zadziwić Twoją rodzinkę. Jest to zupełnie nowy pomysł na kurczaka! Wykonuj instrukcje pojawiające się u góry ekranu gry, czyli włącz kuchenkę, ustaw duży ogień, dodaj oliwę. I wiele innych czynności, które w efekcie sprawią, że sama zrobisz obiad z kurczakiem w roli głównej!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 7 496 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Owoce Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Bar Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Lody Słodkie Gry Gry Pizza Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Fast Food Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę