Kurczakowe Casserole - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kurczakowe Casserole – przygotuj pyszne danie, które może zadziwić Twoją rodzinkę. Jest to zupełnie nowy pomysł na kurczaka! Wykonuj instrukcje pojawiające się u góry ekranu gry, czyli włącz kuchenkę, ustaw duży ogień, dodaj oliwę. I wiele innych czynności, które w efekcie sprawią, że sama zrobisz obiad z kurczakiem w roli głównej!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 19)
Grano już: 9 113 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Bar Gry Owoce Gry Ciastka Gry Torty Gra Deser Gry Kurczak Barbie Gry Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Obiad Gry Przepisy Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Makaron Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gotowanie z Sarą