Kurczakowe Casserole - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kurczakowe Casserole – przygotuj pyszne danie, które może zadziwić Twoją rodzinkę. Jest to zupełnie nowy pomysł na kurczaka! Wykonuj instrukcje pojawiające się u góry ekranu gry, czyli włącz kuchenkę, ustaw duży ogień, dodaj oliwę. I wiele innych czynności, które w efekcie sprawią, że sama zrobisz obiad z kurczakiem w roli głównej!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 19)
Grano już: 9 220 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Śniadanie Gra Deser Gry Bar Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Lody Gry Kuchnia Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Obiad Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Zarabianie