Kurczakowe Casserole - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Kurczakowe Casserole – przygotuj pyszne danie, które może zadziwić Twoją rodzinkę. Jest to zupełnie nowy pomysł na kurczaka! Wykonuj instrukcje pojawiające się u góry ekranu gry, czyli włącz kuchenkę, ustaw duży ogień, dodaj oliwę. I wiele innych czynności, które w efekcie sprawią, że sama zrobisz obiad z kurczakiem w roli głównej!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 19)
Grano już: 8 937 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gra Deser Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Lody Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Torty Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Bar Gry Makaron