Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Kurczakowa Marsala – Danie z kurczaka nie musi być nudne. Zobacz jak przygotować coś specjalnego z mięska, które znasz. Wykonuj czynności pojawiające się na ekranie gry, niebieska strzałka wskazuje produkty, po które należy sięgnąć. Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 170 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Makaron Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gra Deser Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Pizza Gry Owoce Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Bar Gry Lody Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Śniadanie