Kurczakowa Marsala | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kurczakowa Marsala – Danie z kurczaka nie musi być nudne. Zobacz jak przygotować coś specjalnego z mięska, które znasz. Wykonuj czynności pojawiające się na ekranie gry, niebieska strzałka wskazuje produkty, po które należy sięgnąć. Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 313 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Torty Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Śniadanie Gra Deser Gry Owoce Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Makaron Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Obiad Gry Fast Food Gry Pizza Gry Hamburgery Gra Ciasto