Kurczakowa Marsala - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kurczakowa Marsala – Danie z kurczaka nie musi być nudne. Zobacz jak przygotować coś specjalnego z mięska, które znasz. Wykonuj czynności pojawiające się na ekranie gry, niebieska strzałka wskazuje produkty, po które należy sięgnąć. Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 396 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gra Deser Gry Torty Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Zupy Gry Zarabianie