Kurczakowa Marsala - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Kurczakowa Marsala – Danie z kurczaka nie musi być nudne. Zobacz jak przygotować coś specjalnego z mięska, które znasz. Wykonuj czynności pojawiające się na ekranie gry, niebieska strzałka wskazuje produkty, po które należy sięgnąć. Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 156 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gra Deser Gry Zupy Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Bar Gry Lody Gry Kurczak Gry Warzywa Barbie Gry Gra Ciasto Gry Hamburgery Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Makaron Gry Torty Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą