Kurczakowa Marsala - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kurczakowa Marsala – Danie z kurczaka nie musi być nudne. Zobacz jak przygotować coś specjalnego z mięska, które znasz. Wykonuj czynności pojawiające się na ekranie gry, niebieska strzałka wskazuje produkty, po które należy sięgnąć. Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 530 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zupy Gry Bar Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Lody Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Barbie Gry Gra Deser Gry Przepisy Gry Torty Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę