Kurczak Z Kokosem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kurczak Z Kokosem – przygotuj pysznego tajskiego kurczaka z kokosem. Wykonuj instrukcje, które pojawiają się na ekranie, a poznasz przepis na super danie. Kurczak w kokosie jest naprawdę smaczny i rozpływa się w ustach. Dłoń pokazuje, którego składnika należy użyć. Klikaj na produkt i na miejsce, do którego ma być wlany. Danie z jednej patelni, a jakie pyszne i oryginalne.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 650 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Torty Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Bar Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Kanapki Gra Deser Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Zarabianie