Kurczak Tikka Masala - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kurczak Tikka Masala (Chicken Tikka Masala) – mama tej małej dziewczynki jest fanką brytyjskiego jedzenia. Pomóżmy mamie przygotować takie danie w domu, żeby nie musiała ciągle odwiedzać brytyjskich restauracji. Odnajdź potrzebne przedmioty i produkty i krok po kroku wykonaj kurczaka Tikka Masala.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 6 074 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Bar Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gra Deser Gry Pieczenie Gry Lody Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gra Ciasto Gry Owoce Gry Torty Gry Kanapki