Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kurczak Tikka Masala (Chicken Tikka Masala) – mama tej małej dziewczynki jest fanką brytyjskiego jedzenia. Pomóżmy mamie przygotować takie danie w domu, żeby nie musiała ciągle odwiedzać brytyjskich restauracji. Odnajdź potrzebne przedmioty i produkty i krok po kroku wykonaj kurczaka Tikka Masala.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 675 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Torty Gry Kanapki Gry Warzywa Gra Deser Gry Lody Gry Ciastka Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie