Kurczak Tikka Masala | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kurczak Tikka Masala (Chicken Tikka Masala) – mama tej małej dziewczynki jest fanką brytyjskiego jedzenia. Pomóżmy mamie przygotować takie danie w domu, żeby nie musiała ciągle odwiedzać brytyjskich restauracji. Odnajdź potrzebne przedmioty i produkty i krok po kroku wykonaj kurczaka Tikka Masala.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 260 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Bar Gry Fast Food Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Lody Barbie Gry Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie