Kurczak po Hawajsku | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kurczak po Hawajsku (Crunchy Hawaiian Chicken Wrap) – Kurczak zdecydowanie zrobił międzynarodową karierę kulinarną. Nie ma chyba zbyt wiele miejsc, gdzie nie byłby znany. W każdym miejscu możemy znaleźć nowe przepisy na przyrządzanie go. Dziś swój głos oddajemy na Hawaje, gdzie kurczak trafi do wrapów.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 665 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gra Deser Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Zupy Barbie Gry Gry Owoce Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Kurczak Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Kanapki