Kurczak po Hawajsku | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kurczak po Hawajsku (Crunchy Hawaiian Chicken Wrap) – Kurczak zdecydowanie zrobił międzynarodową karierę kulinarną. Nie ma chyba zbyt wiele miejsc, gdzie nie byłby znany. W każdym miejscu możemy znaleźć nowe przepisy na przyrządzanie go. Dziś swój głos oddajemy na Hawaje, gdzie kurczak trafi do wrapów.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 255 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Kuchnia Włoska Gry Bar Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Lody Słodkie Gry