Kurczak po Hawajsku - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kurczak po Hawajsku (Crunchy Hawaiian Chicken Wrap) – Kurczak zdecydowanie zrobił międzynarodową karierę kulinarną. Nie ma chyba zbyt wiele miejsc, gdzie nie byłby znany. W każdym miejscu możemy znaleźć nowe przepisy na przyrządzanie go. Dziś swój głos oddajemy na Hawaje, gdzie kurczak trafi do wrapów.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 272 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Hamburgery Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Warzywa Gry Bar Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Lody Gry Makaron Gry Owoce