Kurczak po Chińsku - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Kurczak po Chińsku (Chinese Chicken Chow Mein) – Podróże i poznawanie innych kultur mogą się odbywać nie tylko dosłownie i przy użyciu tradycyjnych środków lokomocji. My zapraszamy na wirtualną podróż kulinarną do jednego z najstarszych państw świata. Niechaj Chiny przywitają Cię swoją potrawą z kurczaka. A może być jeszcze lepiej. To Ty możesz się nauczyć i zrobić to pyszne danie. Wystarczy, że zagrasz razem z nami.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 391 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zupy Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Makaron Słodkie Gry Gry Owoce Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Warzywa