Kurczak po Chińsku | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Kurczak po Chińsku (Chinese Chicken Chow Mein) – Podróże i poznawanie innych kultur mogą się odbywać nie tylko dosłownie i przy użyciu tradycyjnych środków lokomocji. My zapraszamy na wirtualną podróż kulinarną do jednego z najstarszych państw świata. Niechaj Chiny przywitają Cię swoją potrawą z kurczaka. A może być jeszcze lepiej. To Ty możesz się nauczyć i zrobić to pyszne danie. Wystarczy, że zagrasz razem z nami.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 810 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Lody Gry Zarabianie Gry Obiad Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Włoska Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Ciastka Gra Deser Gry Warzywa Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Makaron Gry Torty Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Przepisy