Kurczak po Chińsku - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kurczak po Chińsku (Chinese Chicken Chow Mein) – Podróże i poznawanie innych kultur mogą się odbywać nie tylko dosłownie i przy użyciu tradycyjnych środków lokomocji. My zapraszamy na wirtualną podróż kulinarną do jednego z najstarszych państw świata. Niechaj Chiny przywitają Cię swoją potrawą z kurczaka. A może być jeszcze lepiej. To Ty możesz się nauczyć i zrobić to pyszne danie. Wystarczy, że zagrasz razem z nami.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 275 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Ciastka Barbie Gry Gry Makaron Gry Owoce Gra Deser