Kurczak po Chińsku - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kurczak po Chińsku (Chinese Chicken Chow Mein) – Podróże i poznawanie innych kultur mogą się odbywać nie tylko dosłownie i przy użyciu tradycyjnych środków lokomocji. My zapraszamy na wirtualną podróż kulinarną do jednego z najstarszych państw świata. Niechaj Chiny przywitają Cię swoją potrawą z kurczaka. A może być jeszcze lepiej. To Ty możesz się nauczyć i zrobić to pyszne danie. Wystarczy, że zagrasz razem z nami.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 643 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Torty Barbie Gry Gry Bar Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zupy Gry Owoce Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Lody Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą