Kurczak Idealny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kurczak Idealny – pieczony kurczak gości na naszych stołach bardzo często. Zobacz jaki jest przepis na idealnego kurczaka. Pomóż Mattowi przygotować to pyszne mięsko na pewną wyjątkową okazję. Robi to dla dziewczyny, więc musi wyjść perfekcyjnie. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a poznasz po kolei każdy etap tego przepisu. Przesuwaj kursorem myszki wzdłuż kółek, a kiedy pojawi się nóż klikaj na warzywa wielokrotnie, aby posiekać je. Wykonaj wszystkie zadania i danie będzie gotowe. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 558 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Makaron Gry Torty Gra Deser Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Bar Gry Przepisy Gry Obiad Gry Kurczak Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Hamburgery