Kurczak Idealny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kurczak Idealny – pieczony kurczak gości na naszych stołach bardzo często. Zobacz jaki jest przepis na idealnego kurczaka. Pomóż Mattowi przygotować to pyszne mięsko na pewną wyjątkową okazję. Robi to dla dziewczyny, więc musi wyjść perfekcyjnie. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a poznasz po kolei każdy etap tego przepisu. Przesuwaj kursorem myszki wzdłuż kółek, a kiedy pojawi się nóż klikaj na warzywa wielokrotnie, aby posiekać je. Wykonaj wszystkie zadania i danie będzie gotowe. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 878 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Ciastka Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Torty Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Kanapki Gry Lody Gry Bar Gry Zupy