Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kuchnie i Zwyczaje Świata – Rosja (Baby Around the World Russia) – Podróże kształcą. Jest to fakt niezaprzeczalny. Podróżując poznaje się nie tylko historię kraju, nie ogląda się tylko zabytków ale można tez zasmakować lokalnej kuchni. Co nam oferuje Rosja? Weź walizki i ruszaj w świat. Odkryj kulinarną stronę Rosji. Ale nie tylko. Jakie czekają Cię niespodzianki? Czas pokaże. Tylko daj się zaprosić.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 51 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Pizza Gry Warzywa Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Lody Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Deser Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Torty Gry Owoce Gry Obiad