Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Kuchnie i Zwyczaje Świata – Rosja (Baby Around the World Russia) – Podróże kształcą. Jest to fakt niezaprzeczalny. Podróżując poznaje się nie tylko historię kraju, nie ogląda się tylko zabytków ale można tez zasmakować lokalnej kuchni. Co nam oferuje Rosja? Weź walizki i ruszaj w świat. Odkryj kulinarną stronę Rosji. Ale nie tylko. Jakie czekają Cię niespodzianki? Czas pokaże. Tylko daj się zaprosić.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 252 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zupy Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Makaron Barbie Gry Gry Ciastka Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Lody