Kuchnia do Sprzątania - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kuchnia do Sprzątania (Clean up Kitchen) – Ślinka cieknie na myśl o pysznym posiłku, ale póki w kuchni będzie taki bałagan to nie ma szans na spełnienie tego marzenia. Aby nie przedłużać tego totalnego bałaganu, trzeba by wreszcie wziąć się do pracy. Zakasz rękawy i uporządkuj to pomieszczenie. Zbierz śmieci, przetrzyj meble i zobacz kuchnię w jej pięknym, czystym wydaniu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 049 razy
Zobacz także:
Uncategorized,

Inne gry w kategorii: Uncategorized

Tagos:)

Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Kurczak Barbie Gry Gry Kanapki Gry Torty Gry Przepisy Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gra Deser Słodkie Gry Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Bar Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam