Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kuchnia do Sprzątania (Clean up Kitchen) – Ślinka cieknie na myśl o pysznym posiłku, ale póki w kuchni będzie taki bałagan to nie ma szans na spełnienie tego marzenia. Aby nie przedłużać tego totalnego bałaganu, trzeba by wreszcie wziąć się do pracy. Zakasz rękawy i uporządkuj to pomieszczenie. Zbierz śmieci, przetrzyj meble i zobacz kuchnię w jej pięknym, czystym wydaniu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 397 razy
Zobacz także:
Uncategorized,

Inne gry w kategorii: Uncategorized

Tagos:)

Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Ciastka Gra Deser Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Torty Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Kurczak Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe