Kuchnia do Sprzątania - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kuchnia do Sprzątania (Clean up Kitchen) – Ślinka cieknie na myśl o pysznym posiłku, ale póki w kuchni będzie taki bałagan to nie ma szans na spełnienie tego marzenia. Aby nie przedłużać tego totalnego bałaganu, trzeba by wreszcie wziąć się do pracy. Zakasz rękawy i uporządkuj to pomieszczenie. Zbierz śmieci, przetrzyj meble i zobacz kuchnię w jej pięknym, czystym wydaniu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 812 razy
Zobacz także:
Uncategorized,

Inne gry w kategorii: Uncategorized

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gra Deser Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Warzywa Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Obiad Słodkie Gry Gry Owoce Gry Fast Food