Kuchnia do Sprzątania - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Kuchnia do Sprzątania (Clean up Kitchen) – Ślinka cieknie na myśl o pysznym posiłku, ale póki w kuchni będzie taki bałagan to nie ma szans na spełnienie tego marzenia. Aby nie przedłużać tego totalnego bałaganu, trzeba by wreszcie wziąć się do pracy. Zakasz rękawy i uporządkuj to pomieszczenie. Zbierz śmieci, przetrzyj meble i zobacz kuchnię w jej pięknym, czystym wydaniu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 632 razy
Zobacz także:
Uncategorized,

Inne gry w kategorii: Uncategorized

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Makaron Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Barbie Gry Słodkie Gry Gry Torty Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Lody Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Owoce Gra Ciasto