Kuchnia Barbie: Czekoladki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Kuchnia Barbie: Czekoladki – Czy potrafisz przygotować czekoladki według przepisu Barbie? Z pewnością tak, zwłaszcza jeśli to właśnie Barbie będzie patronować Twojemu gotowaniu. Sam przepis i efekt końcowy w postaci gotowych czekoladek wyglądają cudownie i pewnie podobnie też smakują. Dlatego nie warto czekać i czas zakasać rękawy do tej „słodkiej” pracy:).
Zapraszamy na łono natury do plażowego gotowania razem z Barbie!

Steruj myszką – postępuj zgodnie z instrukcjami – przeciągaj, przelewaj i mieszaj – aby osiągnąć wymarzony efekt końcowy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 26)
Grano już: 16 839 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Bar Gry Przepisy Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Owoce Gry Obiad Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gra Deser Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Fast Food