Kuchnia Barbie: Czekoladki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Kuchnia Barbie: Czekoladki – Czy potrafisz przygotować czekoladki według przepisu Barbie? Z pewnością tak, zwłaszcza jeśli to właśnie Barbie będzie patronować Twojemu gotowaniu. Sam przepis i efekt końcowy w postaci gotowych czekoladek wyglądają cudownie i pewnie podobnie też smakują. Dlatego nie warto czekać i czas zakasać rękawy do tej „słodkiej” pracy:).
Zapraszamy na łono natury do plażowego gotowania razem z Barbie!

Steruj myszką – postępuj zgodnie z instrukcjami – przeciągaj, przelewaj i mieszaj – aby osiągnąć wymarzony efekt końcowy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 26)
Grano już: 17 284 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Owoce Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Kurczak Gra Deser Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Torty Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Obiad