Kuchnia Barbi | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kuchnia Barbi (Barbie Kitchen Cleanup ) – Gotowanie, pieczenie i serwowanie gościom jedzonka jest fajne. A co potem? Potem jest wielkie sprzątanie w kuchni. Bo kuchnia musi lśnić czystością, aby móc tam znowu szaleć i tworzyć nowe kulinarne dzieła dla klientów restauracji.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 311 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zupy Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Pizza Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Torty Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gra Deser Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Lody