Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kuchenne Przepychanki (Devilish Cooking) – Oto Anioł i Diablica stanęły w jednej kuchni. Będzie się działo, bo obie mają ochotę na deser. Wybierz swoją postać. Zrób neutralny deser a potem dopraw go po swojemu. Rób to, kiedy oponentka nie patrzy. Czy uda się tego dokonać i nie dać się złapać na gorącym uczynku?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 83 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Ciastka Gra Deser Gry Przepisy Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Bar Słodkie Gry Gry Pizza Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek