Kuchenne Królestwo Królików - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kuchenne Królestwo Królików (Bbunnies Kingdom Cooking Game) – aby króliczki coś upiekły muszą wrzucić do miski składniki z listy. Podajcie im zatem odpowiednią ilość masła, mąki czy czekolady, ady wszystko znajdzie się już w misce kliknijcie w nią i zobaczcie czy królikom wyszło to co trzeba. Możecie się pomylić tylko 3 razy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 877 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zupy Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Torty Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Owoce Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Obiad