Kuchenne Królestwo Królików | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Kuchenne Królestwo Królików (Bbunnies Kingdom Cooking Game) – aby króliczki coś upiekły muszą wrzucić do miski składniki z listy. Podajcie im zatem odpowiednią ilość masła, mąki czy czekolady, ady wszystko znajdzie się już w misce kliknijcie w nią i zobaczcie czy królikom wyszło to co trzeba. Możecie się pomylić tylko 3 razy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 003 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Warzywa Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Lody Gra Ciasto Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie