Kuchenne Całowanie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Kuchenne Całowanie – w tej kuchni miłość rośnie, jak ciasto drożdżowe. Pomóż kelnerowi pocałować ukochaną kucharkę tak, żeby nikt nie zauważył. Załaduj w ten sposób całą rubrykę pocałunku i przejdź do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 339 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Pizza Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Obiad Gry Warzywa Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gra Deser Gry Ciastka Gry Bar