Kuchenne Całowanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Kuchenne Całowanie – w tej kuchni miłość rośnie, jak ciasto drożdżowe. Pomóż kelnerowi pocałować ukochaną kucharkę tak, żeby nikt nie zauważył. Załaduj w ten sposób całą rubrykę pocałunku i przejdź do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 275 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Zręcznościowe