Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kuchenne Całowanie – w tej kuchni miłość rośnie, jak ciasto drożdżowe. Pomóż kelnerowi pocałować ukochaną kucharkę tak, żeby nikt nie zauważył. Załaduj w ten sposób całą rubrykę pocałunku i przejdź do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 545 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Ciastka Gry Lody Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gra Deser Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę