Kuchenne Całowanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kuchenne Całowanie – w tej kuchni miłość rośnie, jak ciasto drożdżowe. Pomóż kelnerowi pocałować ukochaną kucharkę tak, żeby nikt nie zauważył. Załaduj w ten sposób całą rubrykę pocałunku i przejdź do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 332 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Obiad Barbie Gry Gry Torty Gry Fast Food Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zupy Gry Kanapki Gry Przepisy