Kuchenne Całowanie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Kuchenne Całowanie – w tej kuchni miłość rośnie, jak ciasto drożdżowe. Pomóż kelnerowi pocałować ukochaną kucharkę tak, żeby nikt nie zauważył. Załaduj w ten sposób całą rubrykę pocałunku i przejdź do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 398 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Śniadanie Gra Deser Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Fast Food Gry Ciastka Barbie Gry Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Pizza Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Owoce