Kuchenne Całowanie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Kuchenne Całowanie – w tej kuchni miłość rośnie, jak ciasto drożdżowe. Pomóż kelnerowi pocałować ukochaną kucharkę tak, żeby nikt nie zauważył. Załaduj w ten sposób całą rubrykę pocałunku i przejdź do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 253 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Bar Gry Kuchnia Gra Deser Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Torty Barbie Gry Gry Kurczak Gry Lody Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy