Kuchenne Całowanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kuchenne Całowanie – w tej kuchni miłość rośnie, jak ciasto drożdżowe. Pomóż kelnerowi pocałować ukochaną kucharkę tak, żeby nikt nie zauważył. Załaduj w ten sposób całą rubrykę pocałunku i przejdź do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 072 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Ciastka Barbie Gry Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Makaron Gry Bar Gry Kanapki Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Kuchnia