Kuchenne Całowanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kuchenne Całowanie – w tej kuchni miłość rośnie, jak ciasto drożdżowe. Pomóż kelnerowi pocałować ukochaną kucharkę tak, żeby nikt nie zauważył. Załaduj w ten sposób całą rubrykę pocałunku i przejdź do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 183 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Owoce Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Torty Gry Fast Food Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Kanapki Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Ciastka Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Obiad