Kucharz na Medal - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kucharz na Medal – Matthew zdobył złoty medal na zawodach z gotowania, a teraz będzie musiał sporządzić smakołyki dla wszystkich swoich klientów. Pomóżcie mu w pracy: najpierw zerknijcie na menu, by sprawdzić co zamówił gość restauracji, a następnie odszukajcie i połączcie wszystkie składniki z listy(krótki tutorial podpowie wam wszystko).

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 711 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gra Deser Barbie Gry Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Torty Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Lody Gra Ciasto Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Makaron