Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kucharz na Medal – Matthew zdobył złoty medal na zawodach z gotowania, a teraz będzie musiał sporządzić smakołyki dla wszystkich swoich klientów. Pomóżcie mu w pracy: najpierw zerknijcie na menu, by sprawdzić co zamówił gość restauracji, a następnie odszukajcie i połączcie wszystkie składniki z listy(krótki tutorial podpowie wam wszystko).

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1009 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Pizza Barbie Gry Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Bar Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Owoce Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Przepisy