Kuchareczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Kuchareczka – ta mała kucharka z pewnością nie poradzi sobie bez Twojej pomocy. Twoim zadaniem jest pięknie ją przystroić i wyposażyć w odpowiednie kuchenne gadżety. Możesz zmieniać dosłownie wszystko od ubioru, fryzury, ust i oczu dziewczynki aż po ciasto w jej rękach, a oprócz tego dekoracje kuchenne takie jak serwetki, podstawki i inne ozdoby. Miłej zabawy w dekorowanie!

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy i zmieniamy ubiór kucharki i kuchenne dekoracje.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 9 181 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zupy Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gra Ciasto Gry Lody Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Obiad Gry Torty Gry Kurczak Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Pieczenie Gra Deser Słodkie Gry Gry Makaron Gry Warzywa Gry Bar Gry Zręcznościowe