Kuchareczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kuchareczka – ta mała kucharka z pewnością nie poradzi sobie bez Twojej pomocy. Twoim zadaniem jest pięknie ją przystroić i wyposażyć w odpowiednie kuchenne gadżety. Możesz zmieniać dosłownie wszystko od ubioru, fryzury, ust i oczu dziewczynki aż po ciasto w jej rękach, a oprócz tego dekoracje kuchenne takie jak serwetki, podstawki i inne ozdoby. Miłej zabawy w dekorowanie!

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy i zmieniamy ubiór kucharki i kuchenne dekoracje.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 9 415 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Barbie Gry Gry Kurczak Gra Ciasto Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Torty Gry Lody Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Bar Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Dekorowanki