Który Indyk? - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Który Indyk? – indyki potrafią być bardzo rozrywkowymi zwierzakami. Po naciśnięciu START, jeden z indyków schowa szyszkę i zamieni się miejscami z kolegami, a twoim zadaniem będzie wskazanie, gdzie znajduje się szyszka. Za dobrą odpowiedź dostaniesz pieniądze, za które pójdziesz na ciuchowe zakupy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 962 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Bar Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gra Deser Słodkie Gry Gry Owoce Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Obiad Gra Ciasto Gry Makaron Gry Lody Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty