Który Indyk? | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Który Indyk? – indyki potrafią być bardzo rozrywkowymi zwierzakami. Po naciśnięciu START, jeden z indyków schowa szyszkę i zamieni się miejscami z kolegami, a twoim zadaniem będzie wskazanie, gdzie znajduje się szyszka. Za dobrą odpowiedź dostaniesz pieniądze, za które pójdziesz na ciuchowe zakupy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 709 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Warzywa Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Kuchnia Barbie Gry