Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Który Indyk? – indyki potrafią być bardzo rozrywkowymi zwierzakami. Po naciśnięciu START, jeden z indyków schowa szyszkę i zamieni się miejscami z kolegami, a twoim zadaniem będzie wskazanie, gdzie znajduje się szyszka. Za dobrą odpowiedź dostaniesz pieniądze, za które pójdziesz na ciuchowe zakupy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1134 razy
Zobacz także:
Gry Zwierzęta i Gotowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Torty Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Warzywa Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Pizza Słodkie Gry