Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Który Indyk? – indyki potrafią być bardzo rozrywkowymi zwierzakami. Po naciśnięciu START, jeden z indyków schowa szyszkę i zamieni się miejscami z kolegami, a twoim zadaniem będzie wskazanie, gdzie znajduje się szyszka. Za dobrą odpowiedź dostaniesz pieniądze, za które pójdziesz na ciuchowe zakupy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 784 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Makaron Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Owoce Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gra Ciasto Gry Torty Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Bar