Który Indyk? | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Który Indyk? – indyki potrafią być bardzo rozrywkowymi zwierzakami. Po naciśnięciu START, jeden z indyków schowa szyszkę i zamieni się miejscami z kolegami, a twoim zadaniem będzie wskazanie, gdzie znajduje się szyszka. Za dobrą odpowiedź dostaniesz pieniądze, za które pójdziesz na ciuchowe zakupy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 499 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Pizza Gry Lody Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Owoce Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Torty Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zupy Gry Bar Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Dekorowanki