Króliczek Wielkanocny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Króliczek Wielkanocny – króliczek wielkanocny siedzi na łące, w otoczeniu koszyczka, jajek, kurczaczka i motylka. Obok jest dokładnie taki sam króliczek, ale zaraz czy na pewno jest taki sam? Znajdź pięć różnic między obrazkami. Klikaj na różnice i zdobywaj jak największą ilość punktów. Uważaj, bo jeśli klikniesz w złe miejsce punkty zostaną Ci odebrane. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 350 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zupy Słodkie Gry Gry Lody Gry Obiad Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Makaron Gra Ciasto