Króliczek Wielkanocny | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Króliczek Wielkanocny – króliczek wielkanocny siedzi na łące, w otoczeniu koszyczka, jajek, kurczaczka i motylka. Obok jest dokładnie taki sam króliczek, ale zaraz czy na pewno jest taki sam? Znajdź pięć różnic między obrazkami. Klikaj na różnice i zdobywaj jak największą ilość punktów. Uważaj, bo jeśli klikniesz w złe miejsce punkty zostaną Ci odebrane. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 121 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Obiad Gry Pieczenie Gra Deser Gry Śniadanie Gry Bar Gry Makaron Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Owoce