Króliczek Wielkanocny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Króliczek Wielkanocny – króliczek wielkanocny siedzi na łące, w otoczeniu koszyczka, jajek, kurczaczka i motylka. Obok jest dokładnie taki sam króliczek, ale zaraz czy na pewno jest taki sam? Znajdź pięć różnic między obrazkami. Klikaj na różnice i zdobywaj jak największą ilość punktów. Uważaj, bo jeśli klikniesz w złe miejsce punkty zostaną Ci odebrane. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 793 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Obiad Gry Lody Gry Makaron Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Kanapki Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gra Deser