Króliczek Wielkanocny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Króliczek Wielkanocny – króliczek wielkanocny siedzi na łące, w otoczeniu koszyczka, jajek, kurczaczka i motylka. Obok jest dokładnie taki sam króliczek, ale zaraz czy na pewno jest taki sam? Znajdź pięć różnic między obrazkami. Klikaj na różnice i zdobywaj jak największą ilość punktów. Uważaj, bo jeśli klikniesz w złe miejsce punkty zostaną Ci odebrane. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 646 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Bar Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Barbie Gry Gra Deser Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad