Króliczek na Wielkanoc | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Króliczek na Wielkanoc – jeśli lubisz słodkości to z pewnością spodoba Ci się gra z tym słodkim króliczkiem. Twoim zadaniem jest przygotować i upiec ciasto, a następnie fajnie, świątecznie przystroić. Czy uda Ci się wykonać grę zgodnie z instrukcją? Spróbuj, a przekonasz się jakie to proste.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 40)
Grano już: 15 214 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Bar Barbie Gry Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Ciastka Gry Owoce Słodkie Gry Gry Makaron Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Lody Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Pieczenie