Król Naleśników - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Król Naleśników – pieczenie naleśników to prawdziwa frajda, a na dodatek można na tym nieźle zarobić. Obsłuż wszystkich klientów podając im naleśniki z wybranym nadzieniem i zarób odpowiednią ilość pieniędzy. W ten sposób twój interes będzie się rozrastał, a ty staniesz się prawdziwym bogaczem. Pamiętaj, że możesz upiec naleśniki na zapas, a im szybciej obsłużysz klienta, tym większy napiwek dostaniesz. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 4 595 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Przepisy Gra Deser Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Lody Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Fast Food