Król Naleśników - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Król Naleśników – pieczenie naleśników to prawdziwa frajda, a na dodatek można na tym nieźle zarobić. Obsłuż wszystkich klientów podając im naleśniki z wybranym nadzieniem i zarób odpowiednią ilość pieniędzy. W ten sposób twój interes będzie się rozrastał, a ty staniesz się prawdziwym bogaczem. Pamiętaj, że możesz upiec naleśniki na zapas, a im szybciej obsłużysz klienta, tym większy napiwek dostaniesz. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 4 472 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Barbie Gry Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Torty Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Lody Gry Owoce Gry Bar Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Fast Food Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Ciastka