Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Król Naleśników – pieczenie naleśników to prawdziwa frajda, a na dodatek można na tym nieźle zarobić. Obsłuż wszystkich klientów podając im naleśniki z wybranym nadzieniem i zarób odpowiednią ilość pieniędzy. W ten sposób twój interes będzie się rozrastał, a ty staniesz się prawdziwym bogaczem. Pamiętaj, że możesz upiec naleśniki na zapas, a im szybciej obsłużysz klienta, tym większy napiwek dostaniesz. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1324 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Owoce Gry Kanapki Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Bar Gra Deser Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Zarabianie