Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Król Naleśników – pieczenie naleśników to prawdziwa frajda, a na dodatek można na tym nieźle zarobić. Obsłuż wszystkich klientów podając im naleśniki z wybranym nadzieniem i zarób odpowiednią ilość pieniędzy. W ten sposób twój interes będzie się rozrastał, a ty staniesz się prawdziwym bogaczem. Pamiętaj, że możesz upiec naleśniki na zapas, a im szybciej obsłużysz klienta, tym większy napiwek dostaniesz. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 732 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zupy Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Torty Gry Przepisy Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Lody Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Owoce Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą