Król Naleśników | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Król Naleśników – pieczenie naleśników to prawdziwa frajda, a na dodatek można na tym nieźle zarobić. Obsłuż wszystkich klientów podając im naleśniki z wybranym nadzieniem i zarób odpowiednią ilość pieniędzy. W ten sposób twój interes będzie się rozrastał, a ty staniesz się prawdziwym bogaczem. Pamiętaj, że możesz upiec naleśniki na zapas, a im szybciej obsłużysz klienta, tym większy napiwek dostaniesz. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 054 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Obiad Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Kurczak Gry Owoce Gra Deser Gry Bar Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Lody Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę