Król Naleśników | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Król Naleśników – pieczenie naleśników to prawdziwa frajda, a na dodatek można na tym nieźle zarobić. Obsłuż wszystkich klientów podając im naleśniki z wybranym nadzieniem i zarób odpowiednią ilość pieniędzy. W ten sposób twój interes będzie się rozrastał, a ty staniesz się prawdziwym bogaczem. Pamiętaj, że możesz upiec naleśniki na zapas, a im szybciej obsłużysz klienta, tym większy napiwek dostaniesz. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 852 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Kanapki Gra Deser Gry Makaron Gry Zupy Gry Kurczak Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Lody Barbie Gry Gry Przepisy Gry Bar Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek