Król Naleśników - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Król Naleśników – pieczenie naleśników to prawdziwa frajda, a na dodatek można na tym nieźle zarobić. Obsłuż wszystkich klientów podając im naleśniki z wybranym nadzieniem i zarób odpowiednią ilość pieniędzy. W ten sposób twój interes będzie się rozrastał, a ty staniesz się prawdziwym bogaczem. Pamiętaj, że możesz upiec naleśniki na zapas, a im szybciej obsłużysz klienta, tym większy napiwek dostaniesz. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 4 071 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Kanapki Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Bar Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Obiad Gra Deser