Krewetki Zawijane w Bekonie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Krewetki Zawijane w Bekonie – zapraszamy do sklepu, gdzie należy wybrać wszystkie potrzebne składniki do tego dania. Klikaj na nie i przechodź do kolejnego etapu gotowania. Teraz przygotowujemy już pyszną potrawę. Pomarańczowa strzałka wskazuje po jaki produkt należy sięgnąć i gdzie go przenieś. Wykonuj te instrukcje, a zobaczysz jak łatwo zrobić tak wykwintną potrawę.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 462 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Torty Słodkie Gry Gry Makaron Gry Owoce Gry Fast Food Gry Obiad Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Lody Gry Bar Gry Kurczak Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Warzywa Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam