Krewetki Zawijane w Bekonie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Krewetki Zawijane w Bekonie – zapraszamy do sklepu, gdzie należy wybrać wszystkie potrzebne składniki do tego dania. Klikaj na nie i przechodź do kolejnego etapu gotowania. Teraz przygotowujemy już pyszną potrawę. Pomarańczowa strzałka wskazuje po jaki produkt należy sięgnąć i gdzie go przenieś. Wykonuj te instrukcje, a zobaczysz jak łatwo zrobić tak wykwintną potrawę.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 133 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Obiad Gry Torty Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Bar Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Lody Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Przepisy