Krewetki Zawijane w Bekonie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Krewetki Zawijane w Bekonie – zapraszamy do sklepu, gdzie należy wybrać wszystkie potrzebne składniki do tego dania. Klikaj na nie i przechodź do kolejnego etapu gotowania. Teraz przygotowujemy już pyszną potrawę. Pomarańczowa strzałka wskazuje po jaki produkt należy sięgnąć i gdzie go przenieś. Wykonuj te instrukcje, a zobaczysz jak łatwo zrobić tak wykwintną potrawę.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 409 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gra Deser Gry Przepisy Gry Lody Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Makaron