Kremowy Kurczak - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kremowy Kurczak (Creamy Chicken Mushroom) – klikamy na napis „items” w prawym, górnym rogu ekranu gry i wybieramy wszystkie produkty wskazane przez zieloną strzałkę. Potem wracamy do „cooking area”. Zobaczcie co jeszcze musicie zrobić, aby przygotować to pyszne danie.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 294 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zupy Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Lody Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Warzywa Słodkie Gry