Kremowy Kurczak | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kremowy Kurczak (Creamy Chicken Mushroom) – klikamy na napis „items” w prawym, górnym rogu ekranu gry i wybieramy wszystkie produkty wskazane przez zieloną strzałkę. Potem wracamy do „cooking area”. Zobaczcie co jeszcze musicie zrobić, aby przygotować to pyszne danie.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 774 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Torty Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Kanapki Gra Deser Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Kurczak