Kremowe Ciasto Bananowe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kremowe Ciasto Bananowe (Banana Cream Pie) – Prawdziwa mistrzyni kuchni umie szybko wyczarować danie dla niespodziewanych gości. Sprawdź, czy dasz radę w określonym czasie upiec pyszne ciasto bananowe. Możesz liczyć na podpowiedzi, ale szybkość reakcji zależy od Ciebie.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 369 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gra Deser Gry Kuchnia Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Owoce Gry Obiad Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Barbie Gry Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Lody Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Torty Gry Śniadanie Gry Pizza