Kremowe Ciasto Bananowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kremowe Ciasto Bananowe (Banana Cream Pie) – Nasz uroczy gorylek mieszka sobie w gęstej dżungli. Tam ma owoców pod dostatkiem. Ale ten goryl ma jeszcze inne marzenia. Ma smaka na ciasto bananowe. Pyszne i kremowe. Trzeba mu zorganizować kuchnię, wszystkie składniki no i oczywiście pomoc, bo sam sobie nie da rady. Pomóżcie więc i razem wyczarujmy pyszny smakołyk dla niego.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 057 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Hamburgery Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Makaron Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Obiad Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Bar Barbie Gry Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gra Deser